Grupa kapitałowa AsstrA realizuje transport różnych towarów w dowolnym kierunku, oferując pełny zakres usług transportowych i logistycznych. W zakresie kompetencji specjalistów znajdują się również europejskie destynacje. Jednym z rozwijających się kierunków jest międzynarodowy transport towarów z Polski do Czech. Specjaliści z przedstawicielstw AsstrA w całej Europie świadczą jakościowe usługi w zakresie międzynarodowych przewozów z Polski do Czech.
Szczegółowo
												
												
														
												
												
												
												
												
													
														
															
													
															 
														
													
												 
											
										Więcej informacji
- 
														
ZALETY АSSTRА- GWARANCJA WIARYGODNOŚCI. Rocznie AsstrA realizuje 115 000 przesyłek na 1100 trasach w licznych krajach WNP, Europy i Azji. Grupa współpracuje wyłącznie z niezawodnymi Partnerami i zapewnia monitoring ładunku podczas całego procesu transportu. Systemy nawigacyjne GPS i GLONASS, w jakie wyposażone są pojazdy, kontrolują ładunek w czasie rzeczywistym.
 - JAKOŚĆ USŁUG. Specjaliści grupy kapitałowej AsstrA opracowują indywidualne rozwiązania logistyczne na potrzeby różnych branż, począwszy od budowy maszyn po przemysł metalurgiczny, uwzględniając przy tym cechy każdej z dziedzin. Dostawa towarów obejmuje kontrolę procesu przez pracowników AsstrA.
 - SZYBKA DOSTAWA. Eksperci AsstrA skrupulatnie analizują każdą trasę. 25 lat doświadczenia w realizacji transportów, niezawodni Partnerzy i wykwalifikowani specjaliści, którzy szczegółowo analizują każdą trasę, to gwarancja sukcesu. Towary dostarczane są do miejsca docelowego w ustalonym z Klientem czasie. Istnieje również możliwość realizacji pilnych zamówień.
 - RÓŻNE RODZAJE ŁADUNKÓW. Transportowo-logistyczna grupa kapitałowa AsstrA realizuje międzynarodowe przewozy różnego rodzaju ładunków zapewniając odpowiednie warunki. AsstrA stale monitoruje zmiany w przepisach dotyczących transportu towarów, dzięki czemu jest w stanie zapewnić bezpieczne i zgodne z prawem dostawy różnych RODZAJÓW ŁADUNKÓW:
 
- pojedyncze;
 - luzem;
 - kompletne i drobnicowe;
 - łatwo psujące się;
 - ciężkie;
 - ponadgabarytowe.
 
- GWARANCJE FINANSOWE. AsstrA zawiera umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za transportowane ładunki z limitem w wysokości 3 000 000 euro (na każde zdarzenie ubezpieczeniowe). Gwarancję jakości zapewnia szwajcarski Partner – Zurich Versicherungs-Gesellschaft AG (Zurich Insurance Company Ltd).
 
Dostawca usług transportowych gwarantuje wysoką jakość serwisu na wszystkich etapach realizacji międzynarodowego transportu towarów z Polski do Czech.
 - 
														
 NASZE MOŻLIWOŚCI- PLANOWANIE TRASY TRANSPORTU. Specjaliści AsstrA starannie analizują logistyczny schemat transportu, koncentrując się na potrzebach i priorytetach każdego Klienta. W przypadku nieprzewidzianych sytuacji istnieje możliwość wprowadzenia zmian w wybranej trasie.
 - PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI. AsstrA zapewnia gotowy zestaw dokumentów wysyłkowych i celnych. Osiem agencji celnych przygotowuje komplet dokumentacji niezbędnej do przewozu ładunków, w tym zezwolenia i certyfikaty.
 - TRANSPORT. Transport organizowany jest od miejsca załadunku do miejsca rozładunku (schemat „od drzwi do drzwi”). Własna flota pojazdów oraz współpraca z doświadczonymi firmami transportowymi gwarantują dogodne warunki transportu i dostawy, bezpieczeństwo towarów i redukcję kosztów. W przypadku konieczności specjaliści AsstrA opracowują multimodalne schematy dostawy z wykorzystaniem różnych środków transportu.
 
 

Kariera

