Logistyka projektowa stała się integralną częścią działalności AsstrA-Associated Traffic AG. Do grona stałych Klientów dostawcy usług transportowo-logistycznych należą także firmy niemieckojęzyczne. Główne kierunki transportu to Rosja, Azja Środkowa i Chiny.
Głównym trendem XXI wieku jest rozwój automatyzacji i robotyzacji wszystkich sfer ludzkiej działalności. Postęp gospodarczy w coraz większym stopniu opiera się nie na kapitale i zasobach naturalnych, ale na innowacjach i kreatywnych rozwiązaniach.
Ponad 100 partnerów transportowych w 32 krajach świata skorzystało z dodatkowej usługi AsstrA-Associated Traffic AG. Obroty projektu za dany okres wyniosły ponad 30 milionów euro.
Emocje czy zasady? Czym należy się kierować, podejmując decyzje w sektorze B2B? Czy przetargi ochronią nas przed emocjami i pomogą stosować się do zasad wyboru partnera logistycznego?
30 czerwca 2019 r. w Sankt Petersburgu odbył się XXX międzynarodowy maraton Białe Noce. Zespół biegaczy z międzynarodowej grupy transportowo-logistycznej AsstrA-Associated Traffic AG również dołączył do tysięcy maratończyków.
Jedwabny Szlak stał się jednym z najszerzej komentowanych tematów w globalnej logistyce. Konferencje, targi branżowe, sympozja - kwestia rozwoju nowej „handlowej tętnicy świata” wybrzmiewa podczas każdego ważnego wydarzenia logistycznego. Istotną rolę w dostawach z Państwa Środka odgrywa tradycyjnie transport kolejowy, lotniczy i morski. Jak wygląda zatem sytuacja z przewozami drogowymi?
Sukces w biznesie w dużym stopniu zależy od spotkań, które sprzyjają budowaniu lub nawiązywaniu osobistych relacji, wymianie informacji oraz tworzeniu i integracji nowych możliwości.
Branża transportowo-logistyczna na pierwszy rzut oka kojarzy się stricte z pracą dla mężczyzn. Jednak jak pokazują statystyki, kobiety również zajmują znaczną część w tym sektorze gospodarki. Czy praca w branży TSL to trudny orzech do zgryzienia dla kobiet?